Haftanın çirkinleri…

Yazının hemen başında belirteyim, her hafta “haftanın çirkinleri” ni seçmek gibi bir niyetim yok. Ancak bu hafta Ligue 1 ‘de oynanan maçlarıda çirkinlerin olduğu karelerde ciddi bir fazlalık var. Bu yüzden bir haftalıkta olsa, haftanın çirkinlerini seçmek farz oldu.

#4

Fotoğrafın çirkini Marsilyalı Lorik Cana. Bu su götürmez bir gerçek. İyi de Jérémy Clément’in sol elindeki nedir? Yorum sizin… Ama Lorik Cana benim 4 numaralı çirkin adayım.

#3

Michel Bastos’un bakışlarına dikkat! İki gözünü burnunun yanında birleştirmek istiyor sanırsam. Topa çok odaklanmış ya da sarı top gözünü alıyor. Bacaklar da Roberto Carlos bacağı hani… 3 numarada Michel Bastos var.

#2

Aman tanrım! O surat ifadesi nedir? Rennes’in defans oyuncusu Peter Hansson bu haliyle her türlü korku filminde makyajsız oynar. Hansson yaşlandıkça mı çirkinleşiyor bilmiyorum ama bu haftanın 2 numarasında olmaktan ziyade, bu sıralamayı her hafta yapsam ilk üçte olacak gibi…

#1

Birincilik Lyon tribünlerinden küçük Freddy’ye gidiyor. 6. His’te oynayan çocuk ile bizim Yumurcak’ın karışımı bir velet… Taraftarlar arasına photoshopla eklenmiş gibi duruyor. Bir başka iddiaya göre de; Halka ‘da oynayan velet büyüyüp, Lyon kombinesi almış olabilir. Onun sıradan bir taraftar olduğunu düşünmek istemiyorum. Çünkü eğreti duruyor o kadar taraftar arasında…


Reklamlar

One thought on “Haftanın çirkinleri…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s